Lahingurõivastuse väljatöötamisel kasutame Eesti armeeüksuste poolt maailma erinevates kriisikolletes saadud praktilisi väärtuslikke kogemusi. Tihedas koostöös eriüksuste ja turvateenistustega loome me rõivastuse, mis tagab parima võimaliku kaitse erinevates karmides töökeskkondades ( kõikides ilmastikutingimustes).

Järgnevad pildid näitavad AS Profline võimekust. Tegemist ei ole tootekataloogiga. Toodete tellimiseks külastage e-poodi https://proflinemilitaar.ee/ või kontakteeruge profline@profline.ee   

[nggallery id=28]

Erirõivastus

Eri-ja lahingurõivastuse disainimisel on arvestatud erinevaid tegevustingimusi, keskkonda, võimekusi ning kõige erinevamaid vajadusi. AS Profline töötab tihedas koostöös tarnijate, tootjate ja lõpp-kasutajatega. Pikaajaline ja intensiivne arendustegevus koostöös erirõivastuse kandjatega on andnud hea ülevaate rõivastuse funktsioonidest ning aidanud meil luua unikaalsete lahendustega tooteid.

Iga detail on oluline

On ilmselge, et rõivastele esitatavad nõuded on ülikõrged. Uued olukorrad maailma kriisikolletes ja jätkuv materjaliteaduse ning -tehnoloogia areng kaitseotstarbeliste toodete valdkonnas sunnivad meid hoidma militaarrõivast pidevas muutumises. Tänu arendustegevuse struktuurile suudab AS Profline pakkuda lõpp-tarbijale terviklikku lahendust, mis hõlmab toote tehnilisi jooniseid, baassuuruse lekaale, lekaalide gradatsiooni suuruste skaala kogu ulatuses, materjalide hankimist, näidistoodete valmistamist, masstootmise korraldamist ja kvaliteedi kontrolli.

Ohutus ja mugavus kõigil tasandeil

Mitmekülgne kaitse ja ohutus on tähtsaimad prioriteedid erirõivastuses. Kõrgtehnoloogilised materjalid pakuvad mitmeid eeliseid ja testitud konstruktsioonilised lahendused tagavad kandjate jaoks mitmete ülioluliste kriteeriumite täitmise. AS Profline tooteid iseloomustab ergonoomilisus, hingavus ja niiskuskontroll.

MATERJALIL ON MÄÄRAV TÄHTSUS. Antistaatilisusest leegikindluseni.

Määrava tähtsusega on materjalide need omadused, mis pakuvad optimaalset kaitset ka kuumuse, leegi ja staatilise elektri vastu. Kangad, mida kasutame on tõestatud oma suutlikkust erinevatel sõjalistel missioonidel ning on täitnud või ületanud kõik ranged sõjaväe ja politsei poolt kehtestatud standardid.

Kangaste peamised kriteeriumid:

  • Hea termokaitse
  • Jahe ja hingav tänu Lenzing FR kiule
  • Väga vastupidav
  • Suurepärased Thermo Man testi tulemused
  • Prinditav igas kamuflaaži mustris
  • Patenteeritud tehnoloogia

Kanga suurendatud kuulumiskindlus, toote täiustatud funktsioonid ning täpsed konstruktsioonilised detaililahendused võimaldavad täiendavate varustus- ja kaitseelementide lisamise ning suurendavad seeläbi kandja sooritusvõimekust.

Kangaste ja muude komponentide valimisel lähtume eelkõige antud valdkonna jaoks arendatud uute ja aina võimekamate materjalide olemasolust, mille tehniliste parameetrite sobivus konkreetse funktsiooniga rõivale on tagatud korduvate testkandmistega reaalses keskkonnas.

Hindamatu väärtusega on vahetu tagasiside rõiva kandjalt, mis võimaldab meil hinnata arendatud toodet, teha õigeid valikuid parendustegevusteks ning olla kindel, et see tagab parima võimaliku kaitse riskantsetes ja eluohtlikes olukordades. Ülioluline on tagada rõivatoote kestev funktsionaalsus.