fbpx

Võta meiega ühendust

Profline’i projektimüük: Veerenni 29, Tallinn 10135 

Profline esinduspood ja kontor on avatud:
 E – N 9.00 – 16.30
R 9.00 – 13.30

Parkimisinfo: 

Kahjuks ei ole hetkel võimalik AS Profline sisehoovis parkida. Soovitame parkida AS Profline vastas üle tänava asuvas Baltika kvartali kliendiparklas, milles on 1h parkimist tasuta.

Kirjuta meile

Müügijuht

Triin Rjabov 

Telefon:  +3726729191, +3725105919 

E-mail: triin.rjabov@profline.ee

Militaarrõivaste projektid

 

E-mail: profline@profline.ee

 Ametirõivaste  projektijuht

Glairy Kohv

Telefon:  +3726729196,  +3725152401

E-mail: glairy.kohv@profline.ee

Juhatuse liige

Tiina Pille

E-mail: tiina.pille@profline.ee

Tootearendusjuht

Viivi Eskla 

Telefon: +3726729192, +3725029821

E-mail: viivi.eskla@profline.ee

Tootmisjuht

Anneli Ude 

Telefon:  +3726729191, +37253314048

E-mail: anneli.ude@profline.ee

Sulge menüü
×
×

Ostukorv

[contact-form-7 id=”298″ title=”Contact form”]