fbpx

Sajandivahetusel hakkasid esimestena koolivormi katsetama üksikud eliit- ja erakoolid. Iga järgnev aasta on lisanud mõne gümnaasiumi või põhikooli, kus on kasutusel koolivorm. Meie heaks partneriks-kliendiks on Tallinna Prantsuse Lütseum. Koolivormide arendamisel jälgime rõivaste lapsesõbralikkust, moodsat joont ja kandmismugavust. Tallinna Prantsuse Lütseumi koolivormi eeskujuks on võetud sõjaeelse Eesti Vabariigi aegne madrusevormist mõjutatud koolivorm. Madruseriietus oli 20. sajandi alguses Mandri-Euroopa ja USA keskklassi hulgas väga populaarne lasterõivas – omamoodi riietusstandard.

Tüdrukute argipäevase vormi moodustavad tumesinine vastandvoltidega seelik ja pikkade varrukatega madrusepluus, millel on lai eest kinniseotav krae valgete triipudega tumesinisel taustal. Poiste igapäevaseks vormiks on samasugune pluus ning tumesinised viigipüksid. Pidulikul puhul vahetavad nii poisid kui tüdrukud argipäevase krae piduliku, valge siniste triipudega krae vastu. See on vastupidine värvikombinatsioon endisaegsele algklasside vormile. Vormimütsina kannavad kõik kooli õpilased Prantsuse lipu värvides (sinine-valge-punane) teklit.

Tallinna Prantsuse Lütseumi koolivormi tooted.

Koolivormi tellimine:
Koolivormi tellimusi võtame vastu kahel viisil:
1) Tellimuse esitamine tellimuslehega.
Täitke ära Prantsuse Lütseumi tellimisleht 2020-2021 ning edastage see AS Profline e-mailile: info@profline.ee

2) Tellimuse esitamine läbi tellimiskeskkonna.

Juhend tellimiseskeskkonna kasutamiseks.

Link Tallinna Prantsuse Lütseumi tellimiskeskkonda.

Koolivormi kättesaamine:

Prantsuse Lütseumi koolivormi saab välja osta alates 26.08.

26.08 – 31.08 on avatud AS Profline müügisalong, Veerenni 29 kell 10.00 – 18.00 ja laupäeval 29.08  kell 11.00- 15.00.

 

Pakiautomaati tellinutele väljastame arved alates 25.08. Palume saata maksekorraldus koos lapse nime ja klassiga aadressile info@profline.ee. Peale maksekorralduse kättesaamist väljastame tellimuse.


AS Profline kontor:
Veerenni 29, Tallinn
I.korrus

Prantsuse Lütseumi koolivormi hooldamisest ja materjalidest

Toredat kooliaasta algust!

 

Pildi autor: Tallinna Prantsuse Lütse

Sulge menüü
×
×

Ostukorv

[contact-form-7 id=”298″ title=”Contact form”]